Evimi satmaktan vazgeçersem ne olur?
Evinizi satmak doğal olarak sadece sizin vereceğiniz bir karardır. Evinizi satmaktan vazgeçtiğiniz takdirde bundan doğan bir yükümlülüğünüz olmaksızın yetki sözleşmemiz sonlanır.
Evimola evimi satarken yetkilendirme sözleşmesi istiyor mu?
Taşınmaz ticareti yönetmeliği gereğince yetkilendirme sözleşmesi almadan bir mülk için gayrimenkul pazarlaması yapmak yasal değildir. Bu nedenle Dördüncüev, gayrimenkullerinizin pazarlaması için yetki sözleşme almak zorundadır.
Evimola hizmet bedeli ne kadar?
Evimola, temsil ettiği mülk sahiplerine, detaylı ve gerçekçi bir pazarlama planı sunar. Mülklerin satışı için ücretli ila sitelerinin önde gelenlerinin tamamına ila verir. Etkin e-posta ve sosyal medya pazarlaması yapar. Hizmetlerinin karşılığı olarak mülk sahiplerinden Satış bedelinin %2'si oranında hizmet bedeli alır. Evimola'da listelenen gayrimenkuller için de hizmet bedeli gerçekleşen satış bedelinin %2'si kadardır.
Evimola portföy tanıtımı konusunda farklı ne yapıyor?
En büyük farkı geniş müşteri veri tabanı ve izinli elektronik ileti kanalları yardımıyla, herhangi bir gayrimenkul danışmanının ilan sitelerine ilan vererek ulaşamayacağı kesimlere ulaşmasıdır. Evimola, satış ve pazarlama çalışmalarını ilan sitelerinde ilan yayınlamak ve branda asmanın çok ötesine taşıyarak, 500 binin üzerinde izinli özel müşteri kitlesine tanıtımlar yapar.
Evimola nedir?
Evimola, içinde bulunduğumuz dijital çağın gereklerine uygun altyapıyla, dürüstlük, şeffaflık ve sorumluluk bilinciyle gayrimenkul alım satımında müşterilerine fayda sağlamayı hedefleyen bir gayrimenkul danışmanlık markasıdır.
Evimola'da evimin satışından tek bir danışman mı sorumlu olacak? İstediği kalitede hizmet alabilecek miyim?
Gayrimenkul danışmanlığı alanında alınan hizmetini kalitesi, zaman zaman danışmanın deneyimi ve ilgilendiği işe odaklanma düzeyine bağlı olarak değişebiliyor. Eğer bu noktada aksama olursa, gayrimenkul alım satım işi olumsuz bir deneyime dönüşebiliyor ve hedeflenen sonuçlara ulaşılamıyor. Bu nedenle Evimola, gayrimenkul danışmanlarının verdiği hizmeti yakından izleyen, gerektiği noktalarda destekleyen, müşteriye karşı sorumluluğu paylaşan, bu şekilde müşteriye sunulan hizmetin kalitesini yükselten ve hedeflenen finansal sonuçlara ulaşılmasını sağlayan bir sistem sürdürmektedir.
Evimola neye göre rayiç bedel tespiti yapıyor?
Rayiç bedel tespitinde en önemli veri, yakın zaman içinde satılmış muadil evler ile hali hazırda satışta olan diğer muadil evlerin fiyatı. Bunlar göz önünde bulundurularak ve ekonomik konjönktür de dikkate alınarak detaylı bir rayiç bedel tespit çalışması yapılır.
Evimola evimin satış sürecinde bana nasıl bilgi veriyor?
Evimola bulut tabanlı altyapısı ile müşteri-danışman iletişiminin kesintisiz sürdürülmesini sağlar. Müşterilerimiz evimola.com’da kendilerine özel panel üzerinden raporlarını görür, alım satım süreçlerini izler ve bilgi sahibi olur.