Neden Evimola

İşte size Evimola ile çalışmanız için bir kaç iyi neden.

Evinizi en iyi fiyata ve en hızlı nasıl satabileceğimizi iyi biliyoruz.

İster 1+1 daire olsun, isterse deniz kenarında bir yalı, biz konut satışında uzmanız ve evinizin en hızlı ve en iyi fiyata nasıl ve kimlere satılabileceğini biliyoruz. Evimola bünyesindeki tüm danışmanlar sürekli güncellenen profesyonel eğitimlerle hem bölge uzmanlıklarını, hem de gayrimenkul satış süreçlerine olan hakimiyetlerini en üst seviyede tutarlar.

Geniş dijital pazarlama ağımız ve dijital altyapımız

Gerek geniş veri tabanımız, gerek alterntif dijital kanallardaki hakimiyetimiz bizi gerçek pazarlama gücümüzü oluşturur. Ayrıca, kullandığımızı akıllı algoritmalar yardımıyla evinizin pazara çıkış fiyatını en doğru şekilde tespit etmeye gayret ederiz. Bunun için tahmin değil, reel kriterlere dayalı değerleme yaparız. Buna ek olarak, online tabanlı müşteri panellerimiz yardımıyla tüm müşterilerimiz için süreçleri merkezi olarak da takip eder, müşterilerimize raporlar ve gerektiğinde destek sağlarız. Yetkisini aldığımız mülklerin satışı işini tek başına bir danışmana yüklemez, konularında uzmanlaşmış ekip çalışması ile yürütürüz.

Alıcılarla ilişkilerdeki başarımız

İlk telefon görüşmesinden, tüm yer göstermelere kadar ekiplerimiz yazılı yönergeleri izlerler ve her aşamada satışın gerçekleşmesini hedefleyerek hareket ederler. Şeffaflık ilkesiyle, en küçük detayı bile atlamayarak alıcıları bilgilendirirler. Hedef fiyata uygun teklifler aynı gün mülk sahiplerine iletilir ve en hızlı şeklide anlaşma sağlanması için müzakere yönetimi yapılır.

Evimola tüm iş süreçlerinde çevrenin korunmasına ve sürdürülebilir ilkelerine saygılıdır.

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak bizim borcumuzdur. Bunun için, attığımız her adımda Evimola olarak çevreye saygılı olmaya özen gösteriyoruz. Mümkün olduğunca az plastik kullanıyoruz. Ofisimizde ve bireysel yaşantımızda çöplerimizi geri dönüşüm için ayrıştırıyoruz, gereksiz elektrik ve su kullanımı yapmıyoruz. Kendi aramızda ve müşterilerimizle olan süreçlerimizde mümkün olduğunca çevrimiçi teknolojilerden yararlanıyoruz. Telefon ve internet aracılığıyla en doğru bilgilendirmeyi yaparak müşterilerimizin zamanını boşa harcamıyoruz. Gereksiz her fiziki buluşmanın ülkemizdeki karbon salınımına ekleneceği bilinciyle, kendi aramızdaki toplantılarımızı internet üzerindeki platformlarda gerçekleştiriyoruz.