EVİNİZİ KOLAYCA SATIN!

İşte size evinizi Evimola ile kolayca satmanız için 5 neden:
  • Erişilmesi zor büyüklükteki müşteri veri tabanı
  • E-posta, kısa mesaj gibi alternatif mecralardaki gücü
  • 100% memnuniyet hedefli fanatik müşteri hizmetleri
  • Bulut tabanlı benzersiz çevrimiçi raporlama altyapısı
  • Önde gelen ilan sitelerinin tümünde listeleme
Aşağıdaki formu doldurun, hemen sizi arayalım ve evinizi mümkün olan en iyi fiyata, en hızlı nasıl satacağımızı birlikte değerlendirelim.Ev Satıyorum-1

İster yeni bir ev almak için olsun, isterseniz gelecek olan parayı bir başka şekilde değerlendirmek için, bazen sahip olduğumuz evleri bir an evvel satmak hedeflerimiz gerçekleştirmek için önemli olabilir. İşte böyle durumlarda yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Evimola tam da bu noktada size hizmet etmek için var.

Günümüz ekonomik koşullarında piyasalar hiç aynı kalmıyor. Gayrimenkulde de durum farklı değil. Bir dönem alıcılar çok ve evler hızlı satılırken, çok geçmeden işler tersine dönüp, satış için sırada uzun uzun bekleyen mülk sahipleriyle karşılaşabiliyoruz. Bu durum gerek fiyat olarak ve gerekse yaklaşım olarak duruma uygun hareket etmeyi gerektiriyor.

Bunun için Evimola, piyasa koşullarına uygun pazarlama stratejileri uygular. Öncelikle mülkünüz için hedeflerinize uygun olarak en doğru fiyatı belirler. Mülkünüzün resimlerinden, yer gösterimine her detaya titizlikle önem verir. Siz yakınlarda olmasanız bile her detayı size çevrimiçi müşteri paneli üzerinden raporlar.


Alıcılar yer görmeye geldiğinde (ve hatta gelmediğinde de) sizin mutlaka haberiniz olur. Hedefinize uygun teklifler alıcı adaylarından yazılı olarak alınarak size olduğu gibi aktarılır. Gelen aramaların yoğunluğu size düzenli olarak paneliniz üzerinden bildirilir. Yapılan pazarlama çalışmaları ve ilan sitelerine verilen reklamlar size yine paneliniz üzerinden raporlanır.

Sonuca yaklaştığımızda, tapu sürecinin hazırlıkları yapılır. Tapu devrinin sorunsuz gerçekleşmesi ve ev satış bedelini almanız için tüm detayların üzerinden geçer ve sizi bilgilendiririz.

Kısacası, Evimola ile evinizi mümkün olan en hızlı ve kolay şekilde satarak finansal hedeflerinize ulaşırsınız.

"Ev Satmak" Hakkında Yazılar