Hakkımızda

Neden Varız?

Teknolojinin her gün büyük hızla ilerlediği, yapay zekadan blok zincirine, büyük veriden arttırılmış gerçekliğe dünyamızı hızla değiştiren teknolojilerin hayatımızın her alanına giderek daha çok etki ettiği bir dönemde yaşıyoruz. Biz de en açık şekliyle, gayrimenkul danışmanlığı işini eski kalıplarından çıkararak teknoloji yardımıyla ve farklı bir bakış açısıyla modernize etmeyi amaçlıyoruz. Bunu yaparken de günümüz teknolojik imkanlarından yararlanmanın yanı sıra, başarı odaklı, uzmanlaşmış ekipler, müşteri odaklı kurum kültürü, dürüstlük ve şeffaflık temeline oturtulmuş değerlerimiz ve sürekli iyileştirme temelli iş süreçlerimizle yapmayı hedefliyoruz.

 

Evimola olarak varoluş nedenimiz, içinde bulunduğumuz dijital çağın gereklerine uygun altyapıyla, dürüstlük, şeffaflık ve sorumluluk bilinciyle gayrimenkul alım satımında müşterilerimize maksimum faydayı sağlamaktır.

Hedefimiz, ev alım satımını, gayrimenkul danışmanlarıyla çalışma süreçlerini soru işaretli bir olgu olmaktan çıkarıp, çağın gereklerine uygun, standartları olan bir bir hizmet alanı haline getirmektir.

Yakın bir gelecekte kendimizi, Türkiye’de ev alıp satmayı düşünen herkesin ilk aklına gelen teknoloji odaklı gayrimenkul danışmanlık markası olarak görüyoruz.

Değerlerimiz

Dürüstlük – Tüm iş süreçlerimizin olmazsa olmazı, asla ödün verilmeyecek en temel değerimizdir.

Şeffaflık – Dürüstlüğün gereği olarak, tüm iletişimimizde açık olmaktır.

Fayda odaklılık – Tüm işlerimizde önceliği hep müşteriye sunulan faydaya vermektir.

Sorumluluk – Başladığımız işi en üst seviyede sorumluluk bilinciyle tamamlamaktır.

Sürekli iyileştirme – Daha iyi hizmet sunmak için sürekli öğrenir, uygular ve kendimizi geliştiririz.