Evimola ile Ev Satmak

4 Adımda Hedefinize Ulaşın

1

Rayiç Bedel ÇalışmasıÜcretsiz rayiç bedel çalışması ile evinizin fiyatını belirleyelim.

2

Pazarlama AşamasıKapsamlı pazarlama planıyla, geniş kitlelere tanıtım.

3

Yer gösterme ve teklifAlıcılarla çalışılması, pazarlık ve tekliflerin alınması

4

Sözleşme ve tapuÖn sözleşme ve tapu işlemleri ile satışın tamamlanmasıSatış Süreci
Birinci Adım

Evinizin güncel değerini tespit edelim

Karşılaştırmalı Rayiç Bedel Analizi yöntemiyle evinizi güncel piyasa değerini tespit ederiz.

Öncelikle, evinizi tüm yönleriyle değerlendirip, yeni satılan ve satışa çıkarılmış evlerin fiyatlarını dikkate alarak, eviniz için ücretsiz rayiç bedel çalışması yaparız. Bu çalışmanın ışığında evinizin satış bedelini sizin birlikte belirleriz. Evinizin değer tespiti için anlık bilgi veren çevrimiçi uygulamalar bulunsa da, bu uygulamalar bir evin değerine etki eden bir çok unsuru tam olarak dikkate alamazlar. Bu nedenle, eviniz için detaylı bir fiyat çalışması yaparak işe başlamak gerekir. Aşağıdaki linke tıklayın, formu doldurun, hemen evinizin güncel rayiç bedelini ücretsiz olarak tespit edelim.

Ücretsiz ekspertiz istiyorum

Satış Süreci
İkinci Adım

Evinizin kapsamlı pazarlama çalışmasını yapalım

Sadece ilan vermenin çok ötesinde, kapsamlı pazarlama planımızla evinizi kitlelere duyururuz.

Eviniz gibi pek çok ev aynı anda satışı bekliyor. Evinizi hedeflediğiniz zamanda ve fiyatla satmak için ilan vermekten çok daha fazlası gerekiyor. Profesyonel fotoğraf çekimleri, evinizin değerini ortaya koyabilecek ve öne çıkmasını sağlayacak nitelikte ilanlar, geniş mecrada tanıtım bu çalışmalardan sadece bir kaçı. Bütün buların ötesinde, Evimola, sahip olduğu çok geniş müşteri veri tabanına yapacağı özel tanıtımlar ile fark yaratır ve sizi hedefinize ulaştırır.

Satış Süreci
Üçüncü Adım

Yer gösterme ve teklif alma sürecini yönetelim

Evinize gelen talepleri değerlendirir, ciddi alıcılarla pazarlık sürecini yönetir ve yazılı teklif alırız.

Evinizin sunumu, onun değerini en iyi şekilde ortaya koyulabilecek uzmanlıkta yapıldıktan sonra, gelen tekliflerin sizinle değerlendiririz. Bu değerlendirmenin sonunda alıcı adayları ile pazarlık sürecini yürütür ve sizin talebinize uygun teklifleri yazılı olarak alırız. Yine karşılıklı değerlendirmelerimiz ve talebiniz doğrultusunda karşı teklifler oluşturur ve sunarız. Alacağımız son teklifleri de tarafınıza sunarak pazarlık sürecini hedeflerinize uygun şekilde sonlandırırız.

Satış Süreci
Dördüncü Adım

Sözleşme ve tapu işlemlerini tamamlayalım

Pazarlık ve sözleşme sürecinin ardından tapuda işlemi tamamlarız.

Fiyatta anlaştıktan sonra, satış sözleşmesi, para transferi ve tapu işlemlerinin tamamlanması için süreci sizin adınıza yürütürüz. Bu aşamada hiç bir şeyin keyfinizi kaçırmaması ve hedefinize en kolay şekilde ulaşmanız için yanınızda oluruz. Alıcı tarafında kredi kullanılacaksa, gerekli takipleri yaparız. Evinizi satmayı düşünüyorsanız hemen bizi arayın ya da aşağıdaki linke tıklayarak formu doldurun.

Evimi satmak istiyorum